HAKKIMIZDA

Blue Enerji, 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 29/09/2022 tarihli ve 11255 sayılı Kararı ile; 49 yıl süreyle ülke genelinde şarj ağı işletmeciliği faaliyeti göstermek üzere, lisans sahibi olmuştur. Lisans no: ŞH/11420-1/00066


Hizmet anlayışımız; uygun fiyatlı, temiz, güvenli ve kullanışlı şarj çözümlerine odaklanır. Güvenli şarj, çarpıcı deneyimler, istikrarlı performans ve güçlü uyarlanabilirlik temel değerlerimizi oluşturur.


Blue Enerji doğaya ve çevreye verdiği önemi, temel değerleri ışığında müşterilerine ve kullanıcılarına da vermektedir.


Farklı ödeme sistemleri ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan modüler bir sistem ile şarj ağı işletmeciliğinde hizmet ve kalite standartlarını çağın gerekliliğiyle buluştururken, hizmet noktalarını da müşterileriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Mobil ödeme seçenekleri, dahili ödeme sistemleri veya sistem üyeliği ile oluşturulmuş üye kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Üye kartları sayesinde şarj işlemini başlatan, şarj işlemini sonlandıran, tüketilen enerji miktarını ve bedelini kullanıcı hesabına yansıtan şarj ünitelerimiz bulunmaktadır.

İstasyonlarda, oluşabilecek arıza ve acil durumları takip eden haberleşme sistemlerinden yararlanılmaktadır. Acil durumlarda dağıtım paneli üzerinden enerjinin devre dışı bırakılması özelliğiyle güvenli bir hizmet sunulmaktadır.

VİZYON

Blue Enerji vizyonu multidisipliner bakış açısıyla teknolojik ve çevreci çözümler üreterek paydaşlarına maksimum fayda sağlayan uygulamacı olmaktır.

MİSYON

Blue Enerji'nin misyonu verimli, ulaşılabilir, akılcı çözümler kurarak pazarın öncüsü olmaktır.